Покришка Schwalbe Racing Ray 29x2.25 (57-622) Performance, Addix Speed, TLR, Transparent Skin

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Schwalbe Racing Ray - покришка для крос-кантрі, з агресивним протектором. Компаунд Addix Speed робить дану покришку справжньою зброєю для подолання XC трас. Центральна доріжка протектора забезпечує відмінне керування та гальмування. Бічні блоки ефективно утримують велосипед на поворотах на ґрунті. Відмінні характеристики накату забезпечують чудову швидкість. Рекомендована для встановлення на переднє колесо, в комбінації з Racing Ralph позаду.
| Характеристики: | |
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 29"x2.25" |
| ETRTO: | 57-622 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 1.80-3.70 Bar (26-54 psi) |
| Рекомендоване навантаження: | до 120 кг |
| Протектор: | HS489 |
| Розміщення: | Передня |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Бежевий |
| Вага: | 645 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вага | 645 г |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 29" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.25 |
- Ціна: 3 853 ₴




Відправка з 05 травня 2026






